Ve aplikaci budete mít každé ráno k dispozici aktuální data o výkonu, příležitostech a možných problémech ve vašich Google Ads kampaních.

Budete mít lepší přehled o svých Google Ads kampaních, i když na ně zrovna nebudete mít čas. V aplikaci si totiž můžete nastavit pravidelné zasílání aktuálního stav vašeho Google Ads účtu e-mailem.

Zavčas se dozvíte o některých krizových situacích, jako například nečekaný propad výkonu kampaní nebo nepříjemné navýšení útraty. Díky nastavitelným alarmům, které umí aplikace verze posílat e-mailem do 24 hodin od vzniku nechtěné události.

Snáze zjistíte, která vylepšení ve vašich Google Ads kampaních budou mít největší efekt. Aplikace nabízí konkrétní doporučení vylepšení kampaní, která jsou seřazena podle priorit. Díky tomu nemusíte ztrácet čas zbytečnostmi a můžete řešit podstatné věci.

Proč se prokousávat nepřehlednými statistikami v Google Ads rozhraní, když v aplikaci PPC asistent pohledem na jednu stránku snadno zjistíte, jak si vaše kampaně vedou, jestli vydělávají a jak se vyvíjí.